20 januára, 2016

O firme

Spoločnosť Tibor Feketík – SLOVEKON bola založená v roku 1995, takže v roku 2015 oslávila 20. výročie vzniku.

Z počiatku sa firma venovala montáži tieniacej techniky, tesneniu okenných a dverových výplní budov a montáži okenných fólií. Postupne rozšírila svoju ponuku o izolačné sklá, montáž prídavných skiel a sklenárske práce, zasklievanie balkónov, neskôr o celé okenné a dverové konštrukcie z plastu a hliníka a taktiež o ponuku interiérových dverí.

Firma SLOVEKON sa môže pýšiť dôležitým regionálnym zastúpením na trhu v oblasti okien, dverí a príslušenstva a v súčasnosti má už tisícky spokojných zákazníkov.

Zásluhou dlhoročných vzťahov s dodávateľmi vieme pružne reagovať na požiadavky zákazníkov, navyše za nízke ceny. Na prvé miesto však kladieme dôraz na kvalitu dodávaných výrobkov, pretože naším cieľom je okrem zisku určite aj spokojný zákazník.

Do novej dvadsaťročnice sme vstúpili s novým logom, moderným, s ostrejšími hranami, ktoré má charakterizovať záujem pokračovať v ďalšom úspešnom rozvíjaní firmy. Aj to je jedna z garancií pre zákazníkov, že servis nami ponúkaných výrobkov budeme vedieť zabezpečiť aj po rokoch ich používania.

 

Tibor Feketík, majiteľ spoločnosti